Informacja – spotkanie ostatkowe Akademii Seniora

W dniu 19 lutego 2020 roku w „Sołtysówce” w Pietrzykowicach Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Pietrzykowicach zorganizował spotkanie ostatkowe - „śledziówkę” dla członków stowarzyszenia i  słuchaczy Akademii Seniora.

W programie  było spotkanie z Wicestarostą Żywieckim panem Stanisławem Kucharczykiem, Wójtem Gminy Łodygowice panem Andrzejem Piterą  i Przewodniczącym Rady Gminy Łodygowice panem Czesławem Wandzlem oraz Dyrektorem Zespołu Szkolno - Przedszkolnego panem Januszem Gancarczykiem, w czasie którego przedstawiono program zajęć dla słuchaczy Akademii Seniora w Pietrzykowicach i propozycje działań Stowarzyszenia na rok 2020.

Po części oficjalnej zebranych poczęstowano kawą i pączkiem, a następnie podano tradycyjnego śledzika i zimną płytę. Wyśmienite potrawy  przygotowała pani  Edyta  Fiedor – członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia i pani Lucyna Goryl – Skarbnik Zarządu Stowarzyszenia.  Sprawami organizacyjnymi spotkania kierowała pani Małgorzata Juraszek – Z-ca Prezesa Stowarzyszenia. Zimne napoje dostarczył pan Jerzy Loranc – członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia. Obsługę kelnerską uczniów klasy hotelarskiej Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu - Moszczanicy zorganizowała pani Monika Baron – Wicedyrektor  tej Szkoły.

Adam Ząbek - Prezes Zarządu Stowarzyszenia