Leczenie i rehabilitacja uczennicy naszej szkoły

Jesteśmy pełni nadziei, że w momencie pojawienia się trudnej diagnozy, jednocześnie odnajdują się ludzie wielkich serc!

Uczennica naszej szkoły - Oleksandra Stankevych (10lat, urodzona w Kamieniu Podolskim) - usłyszała diagnozę: guz mózgu. Obecnie jest już w czasie chemioterapii. Rodzice i dziewczynka próbują udźwignąć to nagłe doświadczenie wraz z całym jego bagażem.

Zwracamy się z prośbą, aby pojawili się dobrzy ludzie - pełni empatii, zrozumienia i życzliwości. Środki finansowe nie zlikwidują problemu, lecz towarzyszące mu wydatki uczynią znacznie mniejszymi. Gorąco prosimy o pomoc!!!

Każda wpłata będzie cenną pomocą i symbolem osobistego wsparcia. Dziękujemy!

Szkolne Koło Caritas

przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym