Przebieg wizyty.

W dniach 2-3 listopada odwiedzili naszą szkołę goście ze szkół partnerskich w projekcie Erasmus+ z Łotwy i Estonii. W  pierwszym dniu roboczej wizyty skupiliśmy się na pracy nad rozpoczetym projektem- omówiliśmy najbliższe zadania- ustalono terminy wizyt w szkole łotewskiej w styczniu i w szkole estońskiej w kwietniu 2017 roku. Nasi nauczyciele wyjadą na 5 dni do wspomnianych szkół, aby poznać pracę nauczycieli, ich środowisko, metody i formy pracy. W czasie każdej wizyty zostanie przeprowadzona lekcja, którą poprowadzi polski nauczyciel. Poznamy metody pracy, których do tej pory nie znamy- następnie sprawdzimy w naszej szkole jak one działają. Nasza szkoła ma się czym pochwalić- zaprosiliśmy gości do jej zwiedzenia- między innymi- klasy "0", bibliotekę, pracownię komputerową, gabinet biofeedback'u, klasy 1-3, szkolny sklepik. Goście zwiedzili również muzeum browarnictwa w Żywcu, mieli okazję na krótką wizytę w Bielsku i w Wiśle.

Nasza miejscowość i okolice wzbudziły ich zachwyt i entuzjazm.

mgr Jolanta Minor