Przedszkoliada

11 listopada 2018 przedszkolaki z Pietrzykowic, pod przewodnictwem trenera Sebastiana Gierata,wzięły udział w Przedszkoliadzie organizowanej przez BBOSiR Bielsko Biała już po raz 12. Naszą drużynę reprezentowali: Kacper Duc, Kacper Jackiewicz, Sebastian Gibas, Mikołaj Rybarski , Bartek Wandzel, Filip Krysta oraz Wojtuś Rybarski i Szymon Gierat. Jak przystało na obchody 100- rocznicy odzyskania niepodległości impreza rozpoczęła się od utworzenia przez dzieci żywej flagi i odśpiewania hymnu. Na hali Pod Dębowcem wystartowało 36 drużyn z 34 przedszkoli rozgrywając między sobą mecze mini piłki nożnej. Dla dzieci jak i rodziców było to ogromne przeżycie i świetna zabawa. Na zakończenie zmagań każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar oraz medale.